LIST AL T13 GOLD 2.5M
Product code: 501057788
€3,45
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 2500 mm |
|---|---|
| Platums | 13 mm |
| Krāsa | Zelta krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Produkta veids | Profils |
| Zīmols | Cezar |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Augstums | 10 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 501057788 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LIST AL T13 GOLD 2.5M