Product information
| Zīmols | Stanley |
|---|---|
| Virsmām | Universāls |
| Krāsa | Balta krās. |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Virve |
| Garums | 3000 cm |
| Svars | 100 g |
| Papildus informācija | Materiāls: Plastmasa. Garums: 30 m |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 500520681 |
Stainless steel end hook. Specially impact-resistant body made of ABS plastic
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: MARKING ROPE 30M STANLEY