Product information
| Garums | 8 m |
|---|---|
| Lentas materiāls | Metāls |
| Precizitātes klase | 2 |
| Klasificēts | Centimetri, Metri, Milimetri |
| Produkta veids | Ruletes |
| Zīmols | Haushalt |
| Svars | 0.43 kg |
| Mērogs | 1 mm |
| Papildus informācija | Garums: 8 m. Lentas materiāls: Metāls. Precizitātes klase: 2. Mērogs: 1 mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502059766 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: MĒRLENTE 8X25MM GW-8A52X