Product information
| Segmentu garums | 0.5 cm |
|---|---|
| Segmenta platums | 0.5 cm |
| Mozaīkas veids | Stikls |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Produkta veids | Flīzes |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | - |
| Mozaīkas flīzes garums | 30 cm |
| Mozaīkas flīzes platums | 30 cm |
| Biezums | 0.8 cm |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 0.81 |
| Flīžu virsma | Gluds |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Nē |
| Izturība pret salu | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Pārbaudiet toni un kvalitāti pirms mozaīku līmēšanas. Pretenzijas par pielīmētām mozaīkām netiek pieņemtas |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502454538 |
FLĪZES DOMOLETTI A2016, 5 MM X 5 MM
DOMOLETTI mozaīkas flīzes jūsu mājoklim piešķirs greznību un eleganci. Šīs flīzes ir paredzētas lietošanai iekštelpās.
- Tās ir izgatavotas no stikla gabaliņiem, kas piešķir tām mirdzošu, vizuāli pievilcīgu efektu.
- Viena kvadrātveida flīze ar izmēriem 30 × 30 cm sastāv no daudziem maziem segmentiem.
- Flīžu biezums ir 8 mm, kas nodrošina to izturību.
- Kombinācijā ar citiem interjera materiāliem mozaīkas var nodrošināt interesantus risinājumus vannas istabām, virtuvēm un citām mājas daļām.
Izveidojiet savu sapņu interjeru ar DOMOLETTI!
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: MOZAĪKA STIKLA A2016 30X30X0.8 (9)