NER.CUT.GR.DISK.HAUSHALT 355 X 3 X 25 MM
Product code: 502222659
€1,98
Pieejams uzreiz
Product information
| Biezums | 3 mm |
|---|---|
| Diametrs | 355 mm |
| Iekšējā cauruma diametrs | 25.4 mm |
| Maksimālais ātrums minūtē | 4400 rpm |
| Produkta veids | Griezējdiski |
| Zīmols | Haushalt |
| Griešanas ātrums | 80 m/s |
| Diska forma | Taisns |
| Apstrādes materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Barcode | 502222659 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: NER.CUT.GR.DISK.HAUSHALT 355 X 3 X 25 MM