Product information
| Garums | 100 mm |
|---|---|
| Platums | 310 mm |
| Produkta veids | Nezāļu rāvēji |
| Zīmols | Forte Tools |
| Augstums | 120 mm |
| Roktura garums | 980 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502266999 |
Nezāļu ravētājs FORTE TOOLS ir paredzēts ātrai un vienkāršai nezāļu noņemšanai jūsu dārzā vai zālienā. Dziļi sniedzošie metāla nagi satver nezāles sakni no četrām pusēm un izrauj to visu ārā. Ravētāju var viegli iedzīt zemē, izmantojot kājas balstu, savukārt ērts rokturis nodrošina stabilitāti darba laikā. Uzticieties FORTE TOOLS nezāļu ravētājam, lai uzturētu kārtīgu un skaistu vidi bez nevēlamiem augiem!
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: NEZĀĻU RĀVĒJS FORTE TOOLS