Product information
| Ligzdu skaits | 3 ligzdas |
|---|---|
| Vada garums | 3 m |
| Spriegums | 250 V |
| Zemējuma kontakti | Jā |
| Ar slēdzi | Jā |
| Produkta veids | Pagarinātāji |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Strāvas stiprums | 16 A |
| Vada tips | 3 x 1,5 mm² |
| Krāsa | Balta krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Francija |
| Barcode | 502152233 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: PAGARINĀTĀJS 3-VIET. 3M BALTS