Product information
| Pielietojums | Plākšņu galu noslēgšanai |
|---|---|
| Garums | 210 cm |
| Platums | 0.6 cm |
| Biezums | 0.6 cm |
| Materiāls | Polikarbonāts |
| Zīmols | - |
| Vispārējie izmēri | 210 x 0.6 x 0.6 cm |
| Krāsa | Caurspīdīga krās. |
| Profila forma | U |
| Izcelsmes valsts | Latvija |
| Barcode | 502043404 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: POLIKARBONĀTA PROFILS 6X2100 U