Product information
| Garums | 150 mm |
|---|---|
| Materiāls | Tērauds |
| Produkta veids | Regulējamas uzgriežņu atslēgas |
| Zīmols | Stanley |
| Svars | 0.169 kg |
| Uzgriežņu / skrūvju izmērs | 1 - 25 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502260751 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: REGULĒJAMA ATSLĒGA STANLEY 150MM