Product information
| Materiāls | Galvanizēts tērauds |
|---|---|
| Garums | 100 mm |
| Platums | 40 mm |
| Produkta veids | Montāžas plāksne |
| Zīmols | Haushalt |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Biezums | 2 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Kaste satura iepakošanai | 100 |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Barcode | 502214095 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: REINFORCED PLATE 100 X 40 X 2 MM 100 G.