Product information
| Darbības zonas garums | 27 cm |
|---|---|
| Darbības zonas platums | 13 cm |
| Darba daļu materiāls | Polistirols |
| Roktura materiāls | Polistirols |
| Produkta veids | Rīvdēlis |
| Zīmols | Okko |
| Maināms asmens | Nē |
| Papildus informācija | Materiāls: Polistirols. Platums: 130 mm. Garums: 270 mm. Svars: 0.08 kg |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502335909 |
Piemērots apmešanas darbiem grūti sasniedzamās vietās, stūros.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: RĪVE POLISTIRĒNA OKKO 13X27 101