Product information
| Diametrs | 1 mm |
|---|---|
| Garums | 1 mm |
| Stieples | Tērauda |
| Tīrīšanai | Skurstenis |
| Stiprinājuma vītne | 12 mm/M12 |
| Produkta veids | Rokturis |
| Zīmols | Okko |
| Ar pagarinātāju | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| Barcode | 502701608 |
Okko skursteņa rokturis ir ērts un uzticams instruments, paredzēts vadīt stieples rokas skursteņu birstes. Tas ir izstrādāts, lai tīrīšanas process būtu vieglāks, drošāks un efektīvāks, nodrošinot stingru satvērienu un labu kontroli.
Rokturim ir M12 vītne, tāpēc tas viegli un stabili savienojas ar dažādām skursteņu birstēm un pagarinātājiem. Plāns, Ø 1 mm diametra stienis ir pietiekami stiprs, lai nodrošinātu uzticamu tīrīšanu, taču paliek viegls un ērti lietojams.
Tā ir lieliska izvēle tiem, kas meklē izturīgu, ergonomisku un universāli pielietojamu rokturi skursteņu apkopes darbiem.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ROKTURIS AR M12 VĪTNI