Product information
| Dziļums | 90 cm |
|---|---|
| Platums | 160 cm |
| Augstums | 21.13 cm |
| Turētāju materiāls | Alumīnija |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Produkta veids | Jumtiņš |
| Zīmols | Domoletti |
| Vispārējie izmēri | 160 x 21.13 cm |
| Materiāls | Alumīnijs, Polikarbonāts |
| Atbalsta krāsu | Melns krās. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 501725145 |
ROOF DOMOLETTI, 90X160X38.4 CM
DOMOLETTI door canopy is the perfect choice for all homes. This elegant curved roof will protect your doors from rain, snow, and sun. It is made from aluminum and sturdy 2 mm thick tinted polycarbonate, which ensures durability against weather conditions. The brown canopy provides a light tone and gives the home a refined appearance. The design of the canopy is complemented by black aluminum brackets. Create a neat entrance to your home with the DOMOLETTI door canopy, enjoy the combination of comfort and style!
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ROOFLET POLYCARB. 2/2.7X1600X900 AL