Product information
| Garums | 250 mm |
|---|---|
| Rullīša diametrs | 38 mm |
| Paredzēts | Krāsošanas darbiem, Lakošanas darbiem |
| Rullīša materiāls | Mikrofiber |
| Produkta veids | Rullīši |
| Zīmols | Anza |
| Modelis | Pro Super 582025 |
| Saru garums | 8 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Lielas ietilpības mikrošķiedras rullītis, piemērots gludu virsmu krāsošanai (iekšējās sienas un griesti, durvis, virtuves mēbeles). Krāsošanas laikā neveidojas izsmērējumi. Piemērots krāsām, krāsām un lakām uz atšķaidītas un ūdens bāzes. |
| Izcelsmes valsts | Zviedrija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502570493 |
Tās ir piemērotas lietošanai ar ūdens un eļļas bāzes krāsām un materiāliem. Piemērotas griestu, durvju, iekštelpu sienu un mēbeļu krāsošanai. Pateicoties optimāla garuma mikrošķiedrai, tā labi uzsūc krāsu, nesaplūst un ļauj krāsu uzklāt uz virsmas plānās kārtās. Tā ir ļoti viegli lietojama, un tai nav nepieciešama īpaša kopšana vai apkope. Iekšējais diametrs 8 mm.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: RULLĪTIS 582025 ANZA PRO SUPER 25 CM