Product information
| Garums | 180 mm |
|---|---|
| Paredzēts | Krāsošanas darbiem, Lakošanas darbiem |
| Produkta veids | Rullītis bez roktura |
| Zīmols | Forte Tools |
| Auduma biezums | 6 mm |
| Rullīša serdes diametrs | 48 mm |
| Roktura diametrs | 8 mm |
| Krāsojama virsma | Gluds |
| Krāsas tips | Ūdens bāzes krāsām |
| Auduma sastāvs | Mikrošķiedra |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Veltnis ir paredzēts ūdens bāzes lakām un krāsām, šķīdinātāju bāzes lakām un krāsām |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502335294 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: RULLĪTIS MAXI 18 CM 6 MM C48