Product information
| Garums | 250 mm |
|---|---|
| Paredzēts | Krāsošanas darbiem |
| Produkta veids | Rullītis bez roktura |
| Zīmols | Forte Tools |
| Auduma biezums | 18 mm |
| Rullīša serdes diametrs | 48 mm |
| Roktura diametrs | 8 mm |
| Krāsojama virsma | Fasāde, Rupja, Vidēja |
| Krāsas tips | Ūdens bāzes krāsām |
| Auduma sastāvs | Poliamīds |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Ūdens bāzes krāsām. Fasādēm: silikona un silikāta krāsas. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502335187 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: RULLĪTIS MAXI 25 CM 18 MM C48