RULLĪTIS MINI 2 GAB. X10 CM ST.13 MM C15
€0,89
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 100 mm |
|---|---|
| Paredzēts | Krāsošanas darbiem, Lakošanas darbiem |
| Produkta veids | Rullītis bez roktura |
| Zīmols | Forte Tools |
| Auduma biezums | 13 mm |
| Rullīša serdes diametrs | 15 mm |
| Roktura diametrs | 6 mm |
| Krāsojama virsma | Gluds |
| Krāsas tips | Ūdens bāzes krāsām |
| Auduma sastāvs | Poliamīds |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502335185 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: RULLĪTIS MINI 2 GAB. X10 CM ST.13 MM C15