Product information
| Materiāls | Plastmasa |
|---|---|
| Krāsa | Balta krās. |
| Zīmols | Pawbol |
| Moduļu skaits | 6 |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP40 |
| Augstums | 140 mm |
| Platums | 130 mm |
| Dziļums | 69 mm |
| Barcode | 502681957 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SADALNE VIRSAPMETUMA 6 MODUĻI IP40