Product information
| Pašskrūvējošais tips | Vienkāršie |
|---|---|
| Garums | 51 mm |
| Diametrs | 4.2 mm |
| Pārklājums | Fosfatēts |
| Iespējamais materiāls | Metāls |
| Produkta veids | Pašvītņojošās skrūves |
| Zīmols | Haushalt |
| Garums bez vītnes | 31 mm |
| Standarts | DIN 14566 |
| Vienību skaits iepakojumā | 10 |
| Papildus informācija | 4,2 x 51/31 mm |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Barcode | 502035897 |








Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SCREW.SELF4.2X51/31MET+FOSF 10GB BL