SELF-TAPPING SCREW 5.5X100/65 TORXRAL6020
Product code: 502008741
€4,86
Pieejams uzreiz
Product information
| Pašskrūvējošais tips | Ar uzgriezni |
|---|---|
| Garums | 100 mm |
| Diametrs | 5.5 mm |
| Pārklājums | Cinkots, Krāsots |
| Iespējamais materiāls | Koks |
| Produkta veids | Pašvītņojošās skrūves |
| Zīmols | Haushalt |
| Garums bez vītnes | 65 mm |
| Standarts | DIN 7504N |
| Vienību skaits iepakojumā | 50 |
| Papildus informācija | 5,5 x 100/65 mm; – RAL6020 |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Barcode | 502008741 |









Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SELF-TAPPING SCREW 5.5X100/65 TORXRAL6020