Product information
| Uzstādīšana | Zemapmetuma |
|---|---|
| Krāsas nosaukums | Bēša krās. |
| Rāmis | Nē |
| Strāvas stiprums | 10 A |
| Taustiņu skaits | 1 |
| Produkta veids | Slēdži |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Sērija | Sedna Design |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP20 |
| Spriegums | 250 V |
| Garums | 73 mm |
| Platums | 73 mm |
| Papildus informācija | Dziļums: 37mm. |
| Barcode | 502435537 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SLĒDZIS SEDNA 10AXBĒŠS