Product information
| Maksimālā slodze | 200 kg |
|---|---|
| Salokāms | Jā |
| Ar riteņiem | Nē |
| Produkta veids | Statīvs instrumentiem |
| Zīmols | Skil |
| Modelis | 1301AA |
| Garums | 84.7 cm |
| Platums | 83.5 cm |
| Augstums | 58.6 cm |
| Svars | 7 kg |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502781675 |
Skil 1301AA
- Saliekams statīvs SKIL galda zāģiem
- Maksimālā pieļaujamā slodze 200 kg
- Komplektā iekļauts 20 l putekļu maisiņš zāģu skaidu savākšanai
- Īpaši plats pamats labākai stabilitātei
- Regulējams darba augstums
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: STATĪVS DARBGALDA SKIL 1301AA