STŪRIS ĀRĒJAIS GRĪDL SG7BI2 1GAB TĪKKOKS
€0,49
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 4.2 cm |
|---|---|
| Augstums | 7.5 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Produkta veids | Līstes ārējais stūris |
| Zīmols | Salag |
| Kolekcija | SG75 |
| Biezums | 3.3 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās. |
| Piemērots vannas istabai | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502101847 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: STŪRIS ĀRĒJAIS GRĪDL SG7BI2 1GAB TĪKKOKS