Produkta informācija
| Ražotājs | ARRAS |
|---|---|
| Materiāls | Tērauds |
| Pārklājums | Cinkots |
| Garums | 70 mm |
| Platums | 70 mm |
| Produkta veids | Leņķis |
| Zīmols | Arras |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Augstums | 55 mm |
| Biezums | 15 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Pastiprināts | Jā |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| 0 € uz pakomātu | Skavu kalšanas rīks Skil 3885CA, 20 V |
| Svītrkods | 502703517 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: STŪRIS NOSTIPRINĀŠANAS 70X70X55X1.5MM