Product information
| Garums | 27 cm |
|---|---|
| Ar paplašinātāju | Nē |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Spīles |
| Zīmols | Bessey |
| Kolekcija | - |
| Modelis | WS1 |
| Platums | 12 cm |
| Svars | 0.2 kg |
| Materiāls | Metāls |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502354672 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: STŪRU SPĪLES BESSEY WS1