URBIS FOR METAL 1/4 6-CAN. SHAFT 2MM 60MM
€1,76
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 6 cm |
|---|---|
| Diametrs | 2 mm |
| Montāžas veids | Sešstūris |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Bosch |
| Darbības zonas garums | 2.4 cm |
| Urbja tips | HSS |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Darbības zonas garums: 24 mm. Montāžas veids: Sešstūris (HEX) |
| 0 € uz pakomātu | Koka urbis Bosch, koks, vītņveida, sešstūris, 26 mm x 45 cm |
| Barcode | 501771463 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: URBIS FOR METAL 1/4 6-CAN. SHAFT 2MM 60MM