VERTIKĀLE+APL DOMOLETTI 100-140 BALT LAB
€44,73
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 209.5 cm |
|---|---|
| Biezums | 1 cm |
| Krāsa | Balta krās. |
| Materiāls | Vidēja blīvuma kokšķiedru plāksnes (MDF) |
| Produkta veids | Vertikālas durvju aplodas |
| Zīmols | Domoletti |
| Atvēršanas virziens | Labais |
| Platums | 10 - 14 cm |
| Komplekts | 2 gab. |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | REGULĒJAMA DURVJU STABA 10-14CM VERTIKĀLA BALTA KREISĀ 3 EŅĢES |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502416754 |
- Stakts izgatavota no 22 mm MDF plātnes.
- Stakts platumu var regulēt 40 mm diapazonā.
- Komplektā: divas vertikālas stakts; starplika; 3 eņģes.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: VERTIKĀLE+APL DOMOLETTI 100-140 BALT LAB