Product information
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
|---|---|
| Augstums | 200 cm |
| Platums | 70 cm |
| Biezums | 4 cm |
| Atvēršanas virziens | Universāla |
| Produkta veids | Iekšējā durvju vērtne |
| Zīmols | - |
| Kolekcija | - |
| Modelis | BIT |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Virsmas materiāls | Lamināts |
| Vērtnes virsma | Profilēts |
| Saistīti produkti (nopērkami atsevišķi) | 000101048342, 000101048346, 000101048350, 000101048354 |
| Komplekts | Komplektā neietilpst eņģes, slēdzenes, rokturi. |
| Iekļauts durvju rāmis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Rāmji, apkakles un pagarinājumi jāpērk atsevišķi: 000101048342, 000101048346,000101048350,000101048354.Pieejami standarta vai regulējami rāmi. |
| Izcelsmes valsts | Ukraina |
| Barcode | 502554352 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: VĒRTNE BIT MOCHA SILK MATT 700X2000