VĒRTNE DOMOLETTI LORETTO BAL 844X2035LAB
€72,80
Pieejams uzreiz
Product information
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
|---|---|
| Augstums | 203 cm |
| Platums | 84.4 cm |
| Biezums | 4 cm |
| Atvēršanas virziens | Labais |
| Produkta veids | Iekšējā durvju vērtne |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | Loretto |
| Modelis | - |
| Augstums ar rāmi un apmalēm | 209.4 cm |
| Platums ar rāmi un apmalēm | 94.6 cm |
| Krāsa | Balta krās. |
| Rāmja materiāls | MDF |
| Virsmas materiāls | Lamināts |
| Pildījuma materiāls | Kartons |
| Vērtnes virsma | Profilēts, ar stiklu |
| Ieteicamais urbuma augstums sienā | 204 cm |
| Ieteicamais urbuma platums sienā | 84.6 cm |
| Komplekts | Komplektācijā slēdzene un eņģes. Aploda un rokturi jāiegādājas atsevišķi. |
| Iekļauts durvju rāmis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Var izvēlēties no divu veidu apvalkiem atbilstoši regulējamam apvalka platumam: 10-14 cm vai 14-18 cm.Saistītās preces: Vertikāls 10-14 cm 000040211877,Vertikāls 14-18 cm 000040211879,Horizontāls 10-14 cm 000040211884,Horizontāls 14-18 cm 000040211885.. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502417082 |
- Šīs baltās krāsas lamināta durvis ar stikla elementiem piedāvā jums stabilu un elegantu risinājumu interjeram.
- Šīs durvis lieliski izskatās dažādu stilu telpās, gan modernās, gan klasiskās.
- To konstrukcija ir rāmveida, izceļas ar izturību un ilgmūžību. Durvju platums var tikt pielāgots atbilstoši vajadzībām, no 60 līdz 80 cm.
- Durvis tiek pārdotas ar trim eņģēm un iebūvētu slēdzeni – tas nodrošina papildu drošību un privātumu jūsu telpām.
- Šīs durvis ar stikla elementiem ir lieliska izvēle, lai piešķirtu jūsu telpām izcilību, eleganci un funkcionalitāti.
- Ar kvalitatīvajām Domoletti LORETTO durvīm jūs piešķirsiet savām mājām vai birojam īpašu šarmu un komfortu ar garantētu ilgmūžību.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: VĒRTNE DOMOLETTI LORETTO BAL 844X2035LAB