Product information
| Svars | 16 kg |
|---|---|
| Darba temperatūras diapazons | 5 - 25 °C |
| Produkta veids | Hidroizolācija |
| Zīmols | Ceresit |
| Modelis | CR 166 |
| Mērķis | Īpaši elastīgs divkomponentu ūdensnecaurlaidīgs pārklājums, paredzēts āra un iekšdarbiem, terasu, balkonu, baseinu un saunu hidroizolācijai. |
| Žāvēšanas laiks | 24 h |
| Uzglabāšanas temperatūra | 10 - 35 °C |
| Patēriņš | 2,4 kg/m2 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izmantošana | Pirms lietošanas abas komponentes sajauc vienādās daļās (komplektā divi maisi pa 6 kg (pulveris) un divi spaiņi pa 2 l (šķidrums). Uzklāj uz ar ūdeni samitrinātas, bet ne slapjas virsmas. Izmanto sāli nesaturošu minerālu pamatņu aizsardzībai pret mitrumu un ūdeni. Pārklājumu var izmantot ēku iekšpusē un ārpusē, gan deformējošām, gan nedeformējošām un apsildāmām pamatnēm. Izmanto terasēm, balkoniem, mitrām telpām, ēku pamatiem, gruntī esošām konstrukcijām, attīrīšanas iekārtu rezervuāriem, ne dziļākiem par 50 m baseiniem un ūdens tvertnēm. Šis pārklājums ir izturīgs pret negatīvu spiedienu. Elastība nodrošina aptuveni 1,0 mm platu plaisu pārklāšanas spēju (hidroizolācijas elastība saglabājas arī mīnus temperatūrā). Maisījums palēnina karbonizācijas procesu un veido efektīvu pretkorozijas aizsardzību betonam un dzelzsbetonam pret atmosfēras iedarbību (CO2 iedarbība). Tieši uz maisījuma var uzklāt betona un cementa apmetuma pārklājumus, kas nesatur ģipsi, vai līmēt keramikas flīzes, izmantojot Ceresit CM grupas maisījumus. |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Uzklāj tikai uz mitras virsmas un +5 grādu temperatūrā. |
| Sastāvs | A komponents: cementa pulverveida maisījums ar minerālpildvielām un modifikatoriem. B komponents: ūdens polimēru dispersija..B komponents: ūdens polimēru dispersija. |
| Signālvārds | UZMANĪBU |
| Bīstamības paziņojumi | H315 + H320 Izraisa ādas un acu iekaisumu. |
| Piesardzības frāze prevencijas dēļ | P102 Sargāt no bērniem. |
| Drošības prasību apzīmējums. Reakcija | P305 + P351 + P338 SASKARĒ AR ACĪM: Uzmanīgi izskalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to var vienkārši izdarīt. Turpināt skalot. |
| Drošības prasību apzīmējums. Uzglabāšana | P410 + P412 Aizsargāt no saules gaismas. Nepakļaut temperatūrai, kas pārsniedz 50 °C/122°F. |
| Drošības prasību apzīmējums. Iznīcināšana | P501 Atbrīvoties no satura/ tvertnes saskaņā ar vietējiem/ reģionālajiem/ nacionālajiem/ starptautiskajiem noteikumiem. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502554090 |
Properties:
- Especially water-resistant, fast-curing elasticity,
- crack sealing even at low temperatures,
- reinforced with fibers,
- water and frost-resistant,
- UV-resistant,
- low dust,
- tile adhesion after 12 hours,
- used in conjunction with waterproofing tape,
- can be applied with a brush, trowel, or mechanical spray,
- protects reinforced concrete and standard concrete structures from corrosion or environmental impact
Ceresit CR 166 is a flexible two-component fiber-reinforced coating designed for the protection of deformable and non-deformable mineral substrates against water and moisture – suitable for indoor and outdoor use on walls, floors, and ceilings. Thanks to the flexibility of Ceresit CR 166, it can be used to fill cracks ≥ 0.75 mm wide – even in low-temperature weather. Used on balconies and terraces (including cantilever types), permanently and temporarily damp rooms,
pools, on walls and floors as a waterproof layer used under coatings containing adhesive. The product can also be used for waterproofing and protecting concrete structures that are buried (basement walls, foundations, etc.), plinth areas, and water reservoirs, pools, including drinking water reservoirs, municipal wastewater treatment plants, and septic tanks, tunnels. Ceresit CR 166 coating slows down the carbonation process and provides effective corrosion protection for concrete/reinforced concrete land and water structures (e.g., underground garages, columns, bridges, piers, docks) against adverse atmospheric conditions and water-soluble aggressive substances (e.g., road salting and ice removal salts, seawater). Durable against UV rays. Low volatile organic compound emissions. Proven tightness and resistance to radon.

Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
More from Ceresit
Write a review
Write a review for: WATERPROOFING Ceresit CR166 ELAST. 16KG