Product information
| Diametrs | 125 mm |
|---|---|
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.2 mm |
| Zobu skaits | 4 |
| Maksimālais ātrums minūtē | 12200 rpm |
| Produkta veids | Zāģripas |
| Zīmols | Haushalt |
| Biezums | 2 mm |
| Zobu leņķis | 30 ° |
| Piemērots griešanai | Sauss |
| Ar gredzenu | Nē |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Zobu leņķis: 30°. Maksimālais ātrums minūtē: 12200 rpm. Piemērots griešanai: Sauss. Ar gredzenu: Nē. Vienību skaits: 1 |
| Apstrādes materiāls | Koks |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| TOP prece | Griešanas disks leņķa slīpmašīnām Okko 200.04, 125 mm x 0.8 mm x 22.23 mm |
| Barcode | 502205371 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ZĀGRIPA 125X22.2X2.0 4T