ZĀLES PĻĀVĒJS ROBOT NAVIMOW I215 LIDAR E
€1007,76
Pieejams uzreiz
Product information
| Robota ierīces tips | Kamera, Lāzeris |
|---|---|
| Pļaušanas augstums (Maks) | 70 mm |
| Maksimālais noslogojums | 45 % |
| Maksimālā pļaušanas platība | 1500 m² |
| Drošības noteikumi | Bloķēšanas laiks, Bloķēšanas uzstādīšana, PIN kods, Signalizācija |
| Produkta veids | Zālienu pļaušanas roboti |
| Zīmols | Segway |
| Modelis | Navimow i215 LiDAR E |
| Darba platums | 22 cm |
| Pļaušanas augstums (Min) | 20 mm |
| Pļaušanas augstuma regulēšana | Jā |
| Pļaušanas augstuma pozīcijas | 6 |
| Sensors | Lietus sensors, Sadursme, Sasvēršanās, Tuvuma sensors |
| Uzlādes laiks | 120 min |
| Krāsa | Melna krās. |
| Svars | 14.7 kg |
| Trokšņa līmenis | 59 dB |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Barcode | 502849849 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ZĀLES PĻĀVĒJS ROBOT NAVIMOW I215 LIDAR E