AERATORS UV3600 36CM 1800W 40L MAKITA
€200,37
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | MAKITA |
|---|---|
| Aeratora tips | Elektriskais |
| Jauda | 1800 W |
| Darbības dziļums | -10 - 5 mm |
| Savākšanas maisa tilpums | 40 l |
| Regulējamo pozīciju skaits | 5 |
| Produkta veids | Aeratori |
| Zīmols | Makita |
| Krāsa | Melna krās., Zila krās. |
| Materiāls | Metāls, Plastmasa |
| Svars | 18 kg |
| Darbības platums | 360 mm |
| Savākšanas maiss | Jā |
| Sūnu grābekļa vārpstas | Nē |
| Skarifikācijas vārpsta | Jā |
| Regulējams augstums | Jā |
| Centrālā augstuma regulēšana | Jā |
| Darbības plūsmas tips | Stumjams |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Ergonomisks rokturis |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 500998681 |
Makita UV3600 ir 1800 W elektriskais skarifikators ar 36 cm darba platumu un 40 l savākšanas kastes ietilpību. Ierīces svars ir 18,3 kg, un tai ir šādas funkcijas:
- Četri darba augstuma regulēšanas līmeņi (no -10 mm līdz +5 mm)
- Pilnībā metāla sprūda ērtai darbībai
- Fiksēts aizmugurējā atloka leņķis lietošanai bez savākšanas maisa
- Lieli riteņi ar gumijas riepām stabilai un ērtai pārvietošanai
- Roktura augstuma regulēšana bez instrumentiem
- Sprūda tipa ātrsavienojums ērtai darbībai
- Veltņa nomaiņa bez atslēgas
- Komplektā ietilpst standarta veltnis un aerācijas veltnis
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AERATORS UV3600 36CM 1800W 40L MAKITA