Produkta informācija
| Ražotājs | SKIL_RED |
|---|---|
| Maksimālais zāģejamās koksnes biezums | 135 mm |
| Maksimālais zāģējamā tērauda biezums | 10 mm |
| Svārsta kustības | Jā |
| Akumulators iekļauts komplektā | Nē |
| Produkta veids | Finierzāģis |
| Zīmols | Skil |
| Modelis | 3440CA |
| Svars | 1.5 kg |
| Elektriskā dzinēja tips | Bezsuku |
| Zāģa darbplūsma | 23 mm |
| Maksimālais zāģējamā alumīnija biezums | 20 mm |
| Kustību skaits minūtē | 3500 |
| Regulējams kustības ātrums | Jā |
| Pakāpju skaits kustības augstumā | 3 |
| Akumulatora spriegums | 20 V |
| Lādētājs iekļauts | Nē |
| Soma komplektā | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502541545 |
Akumulatoru Zāģis Skil 3440CA
- Kompakts, viegls dizains nodrošina optimālu kontroli
- Pieejams adapteris putekļu sūcēja pieslēgšanai, ja nepieciešams
- Automātiska skaidu izpūšanas funkcija palīdz skaidri redzēt griezuma līniju
- Izvelkamo asmeni viegli nomaina ar vienu roku bez atslēgas, nesaskaroties ar karsto asmeni
- “KEEPCOOL™”: patentēta akumulatora dzesēšanas tehnoloģija, kas nodrošina līdz pat 25% ilgāku darbības laiku un divreiz ilgāku kalpošanas laiku
- “ACTIVCELL™”: patentēta progresīva akumulatora un instrumenta mijiedarbība, kas nodrošina maksimālu produktivitāti un akumulatora aizsardzību
- Digitālais bezotklapju motors: lielāka jauda, lielāka efektivitāte un 10 reižu ilgāks kalpošanas laiks
- Elipsveida kustības visiem darbiem: no līkumiem / precīzas apdares līdz taisniem griezumiem maksimālā ātrumā
- “PWRCORE 20™”: nozares vadošā progresīvā akumulatoru tehnoloģija, kas paredzēta visiem SKIL “20V Max” instrumentiem
- Pamatnes pēdas leņķis regulējams līdz 45° pa kreisi vai pa labi precīziem slīpiem griezumiem
- Īpašs “Auto Speed” iestatījums nodrošina kontrolētu ieslēgšanu; instruments automātiski sasniedz maksimālo ātrumu un tikai tad, kad griešana ir sākusies
- Elektriskais bremze nodrošina izcilu komfortu un paātrina darbu darba
- Mīksta apdare ļauj droši un ērtāk turēt ierīci
- Īpaši izturīga alumīnija pamatne
- Iepriekš izvēlēts ātruma regulēšana nodrošina īpaši precīzu dažādu materiālu griešanu
- Unikāls “360° LED” apgaismojums spilgti, bez ēnas apgaismo griezuma līniju
- Spriegums:20 V Max
- Svārsta kustības pakāpes:0,1,2,3
- Griezuma dziļums koksnē:135 mm
- Kustību skaits tukšgaitā:800-3500 /min
- Slēdzis ar ātruma regulēšanas funkciju:Jā
- Zāģa gājiens: 23mm

Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AKUM. FIGŪRZĀĢIS 3440CA 20V