AKUSTISKAIS PANELIS 2.4X0.5725M OZOLS
€28,01
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | NEUHOFER |
|---|---|
| Garums | 240 cm |
| Platums | 57.25 cm |
| Biezums | 1.9 cm |
| Krāsa | Brūna krās., Melna krās. |
| Produkta veids | Dekoratīvie akustiskie paneļi |
| Zīmols | Neuhofer Holz |
| Kolekcija | Oak |
| Materiāls | Koksnes šķiedras |
| Krāsas nosaukums | Melns krās., Ozola krās. |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.374 |
| Sedzamā platība | 1.374 m² |
| Uzstādāma | Iekšpusē |
| Papildus informācija | virsējais slānis koka finieris |
| Svītrkods | 502560254 |
Augstas kvalitātes produkts ar dabīgā koka apvalka augšējo slāni. Šī akustiskā paneļa veic divas funkcijas: viena no tām ir istabas dekorēšana, bet otra ir atskaņas samazināšana. Trokšņa avotiem izstarotās skaņas viļņi tiek absorbēti 9 mm PET filca. Tas samazina istabas atskaņu, un istaba kļūst klusāka.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AKUSTISKAIS PANELIS 2.4X0.5725M OZOLS