Produkta informācija
| Ražotājs | CEZAR |
|---|---|
| Materiāls | Politelēns (PE) |
| Garums | 900 cm |
| Platums | 200 cm |
| Biezums | 0.02 cm |
| Produkta veids | Tvaika barjeras plēve |
| Zīmols | Cezar |
| Modelis | Izopar, 18M2 |
| Ar alumīnija foliju | Nē |
| Siltumvadītspējas koeficients, W/(mk) | 0.1 |
| Degšanas klase (EN 13501-1) | F |
| Līmējamā | Nē |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 18 |
| Mērķis | Šī plēve aizsargā grīdas / pamatni no celtniecības mitruma. Piemērota apsildāmajām grīdām. |
| Svītrkods | 501852346 |
Tā ir tvaika barjera, kas izgatavota no polietilēna, kas tiek izmantota zem grīdas segumiem. Basic izopar aizsargā grīdas segumus no būvniecības mitruma.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: APAKŠKLĀJS CEZAR IZOPAR 0,2MM 18M2