APAKŠKLĀJS EXPERT TERMOROLL 2X1100X15000
€9,33
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | CEZAR |
|---|---|
| Materiāls | Ekstrudētais putupolistirols |
| Garums | 1500 cm |
| Platums | 110 cm |
| Biezums | 0.2 cm |
| Produkta veids | Apakšpaklāji |
| Zīmols | Cezar |
| Modelis | Expert Termoroll |
| Ar alumīnija foliju | Nē |
| Siltumvadītspējas koeficients, W/(mk) | 0.06 |
| Degšanas klase (EN 13501-1) | E |
| Līmējamā | Nē |
| Spiedes stiprība, kPA | 70 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 16.5 |
| Mērķis | Piemērots grīdas apsildei zem parketa vai lamināta grīdām. |
| Svītrkods | 501726016 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: APAKŠKLĀJS EXPERT TERMOROLL 2X1100X15000