APDARES LĪSTE KREISĀ JC1022-E-711 2.6M
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Garums | 2600 mm |
| Platums | 27 mm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Putu polistirols (EPS) |
| Produkta veids | Apdares lentes |
| Zīmols | Domoletti |
| Modelis | JC1022-E-1287B |
| Biezums | 12 mm |
| Līstes tips | Gala apdares grīdlīstes |
| Krāsas nosaukums | Priedes krās. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502341550 |
Uzlabojiet savu dzīvojamo telpu estētiku ar Domoletti JC1022-E-1287B apdares līsti. Šī daudzpusīgā apdares līste, kas pazīstama arī kā modelis JC1022-E-711, piedāvā stilīgu risinājumu šuvju un malu nosegšanai, piešķirot jebkurai telpai izsmalcinātu pieskārienu.
Izgatavota no izturīga un viegla ekspandētā polistirola (EPS), šī dekoratīvā līste ir paredzēta ērtai apstrādei un uzstādīšanai. Tās materiāls padara to izturīgu pret mitrumu un viegli griežamu, nodrošinot vienmērīgu pielietojumu jūsu interjera projektiem. Līstei ir skaists priedes koka efekts silti brūnā tonī, ar dabiski izskatīgu tekstūru, kas atdarina īstu koka šķiedru, redzamu tuvplāna produkta attēlā.
Ar ievērojamu 2600 mm garumu, praktisku 27 mm platumu un gludu 12 mm biezumu, šī Domoletti apdares līste nodrošina ievērojamu pārklājumu un izteiktu vizuālo līniju. Neatkarīgi no tā, vai pabeidzat paneļu projektu vai vienkārši vēlaties pievienot tīru, definētu malu, tās izmēri ir ideāli piemēroti dažādiem pielietojumiem.
Lieliski piemērota, lai radītu pulētu izskatu, šo paneļa apdari var prasmīgi izmantot, lai apstrādātu dekoratīvo sienu paneļu augšējās vai apakšējās malas, vai lai paslēptu nelielas atstarpes vietās, kur sienas satiekas ar griestiem. Piemēram, tā var eleganti apvilkt akcenta sienu viesistabā vai piešķirt glītu apdari griestu malām mājīgā guļamistabā.
Domoletti JC1022-E-1287B apdares līste ir praktiska un pievilcīga izvēle, kas izstrādāta, lai nemanāmi integrētos jūsu interjera dizainā, nodrošinot tīru, profesionālu un vizuāli pievilcīgu apdari jūsu mājām vai biroja telpām.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: APDARES LĪSTE KREISĀ JC1022-E-711 2.6M