APDARES PANELIS 5-1808 2.7X0.25X5MM(6.75
€23,80
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Garums | 270 cm |
| Platums | 25 cm |
| Biezums | 0.5 cm |
| Krāsa | Balta krās., Pelēka krās. |
| Produkta veids | Apdares dēlis |
| Zīmols | Okko |
| Kolekcija | - |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 6.75 |
| Sedzamā platība | 6.75 m² |
| Uzstādāma | Iekšpusē |
| Papildus informācija | Pērkot PVC apšuvumu, pārbaudiet partijas numurus. Iepakojumā 10 gab. |
| Svītrkods | 502389262 |
Iepakojumā 10 gab.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: APDARES PANELIS 5-1808 2.7X0.25X5MM(6.75