Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Garums | 220 cm |
| Biezums | 1.2 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Koks |
| Produkta veids | Durvju apmales |
| Zīmols | - |
| Platums | 7 cm |
| Krāsas nosaukums | Priedes krās. |
| Komplekts | 12x70x2200 mm – 2 gab., 12x70x1100 mm – 1 gab. |
| Vienību skaits iepakojumā | 2.5 |
| Papildus informācija | Masīvkoka priedes apmale |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| Svītrkods | 501753583 |
Priedes durvju rāmja komplekts ar izmēriem 12x70x2200 mm. Komplektā ietilpst 2,5 gab., izgatavots no priedes.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: APLODU KPL. 12X70X2200MM PRIEDE