Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Jauda | 150 W |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 2950 |
| Slīpēšanas akmens diametrs | 150 mm |
| Slīpēšanas akmens biezums | 16 mm |
| Produkta veids | Asinātāji |
| Zīmols | Okko |
| Modelis | MD3215B |
| Svars | 4 kg |
| Papildus informācija | Diska izmērs: 150 x 16 mm |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502657448 |
Uzlabojiet savas darbnīcas iespējas ar Okko MD3215B galda slīpmašīnu, daudzpusīgu instrumentu, kas paredzēts dažādiem asināšanas un slīpēšanas darbiem. Šī jaudīgā 150 W iekārta, kas pieejama oranžā krāsā, ir veidota efektivitātei un izturībai, padarot to par vērtīgu papildinājumu jebkurai mājas garāžai vai mazai profesionālai darbnīcai.
- Jaudīga veiktspēja: Aprīkota ar 150 W motoru, šī slīpmašīna nodrošina tukšgaitas ātrumu 2950 apgr./min., nodrošinot pietiekamu jaudu ātrai un efektīvai materiālu noņemšanai.
- Divi slīpripas: Ar diviem slīpēšanas akmeņiem, katrs ar 125 mm diametru un 16 mm biezumu, tā ļauj veikt gan rupju, gan smalku slīpēšanu. Acīmredzamā atšķirība riteņu tekstūrā liecina par piemērotību dažādiem uzdevumiem, sākot no lieljaudas materiālu noņemšanas līdz smalku malu apdarei.
- Uzlabota drošība: Lietotāja aizsardzībai Okko MD3215B ietver caurspīdīgus acu aizsargus un regulējamus instrumentu balstus, nodrošinot stabilu sagataves atbalstu un skaidru redzamību darba laikā.
- Izturīga konstrukcija: Svarā 4 kg un ar stabilu pamatni, šī galda slīpmašīna nodrošina stabilitāti lietošanas laikā, samazinot vibrāciju un veicinot precīzus rezultātus. Tās kompaktais izmērs nodrošina, ka tā neaizņems pārmērīgi daudz vietas uz jūsu darbagalda.
Neatkarīgi no tā, vai asināt blāvas kalti, asinat urbju uzgaļus, noņemiet metāla detaļu atplēses vai veidojat mazas sastāvdaļas, Okko MD3215B nodrošina nepieciešamo kontrolēto jaudu. Tā ir ideāla izvēle DIY entuziastiem, kuri vēlas uzturēt savus instrumentus, vai tiem, kuriem nepieciešams uzticams slīpēšanas risinājums ikdienas metālapstrādes projektiem.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ASINĀTĀJS ELEKTRISKAIS MD3215B 150W