ĀTRI CIET. JAVA GRĪDAM CN87 10-80MM 25KG
€6,91
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | CERESIT |
|---|---|
| Maisījuma tips | Izlīdzinošs |
| Vielas/maisījuma pielietojums | Grīdas pamatnes līdzināšanai |
| Produkta svars ar iepakojumu | 25 kg |
| Darba temperatūra | 10 - 25 °C |
| Produkta veids | Pašizlīdzinošs līdzinātājs |
| Zīmols | Ceresit |
| Modelis | CN 87 |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Maisījuma un ūdens attiecība | 2,5 L / 25 kg |
| Patēriņš | 1 m2: - CN 87: aptuveni 2,0 kg/m2 katram slānim mm - kontaktam slānim: 0,25 l CC 81 un 3,5 kg CN87 |
| Sasalšanas laiks | 180 min |
| Slāņa biezums | 10 - 200 mm |
| Izmantošana | Iekštelpās un ārpus telpām. Piemērots pastāvīgi mitrām telpām. Var lietot ar siltinātajām grīdām |
| Maisījuma sastāvs | Kvarcs, alveolārā frakcija – 60–80 %; cements, portlandcements, ķīmiskās vielas – 10 – < 20 %; kalcija dihidroksīds – 1 –< 3 % |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Svītrkods | 502778687 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ĀTRI CIET. JAVA GRĪDAM CN87 10-80MM 25KG