AUGSTSP. MAZGĀTĀJS K 3 (1.601-888.0)
€106,61
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | KÄRCHER |
|---|---|
| Svars | 5 kg |
| Jauda | 1600 W |
| Maksimālais darba spiediens | 120 Bar |
| Maksimālā ūdens plūsma | 380 l/h |
| Produkta veids | Elektriskie augstspiediena mazgātāji |
| Zīmols | Kärcher |
| Kolekcija | K 3 |
| Modelis | - |
| Spriegums | 220 - 240 V |
| Augstākā pieļaujamā ūdens temperatūra | 40 °C |
| Teleskopisks rokturis | Nē |
| Spiediena pārvaldes funkcija | Jā |
| Ūdens sūkšanas funkcija | Nē |
| Šļūtenes garums | 6 m |
| Šļūtenes spole | Nē |
| Iespēja izmantot mazgāšanas līdzekli | Jā |
| Mazgāšanas līdzekļa tvertnes tilpums | 0.3 l |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Svītrkods | 502405809 |
AUGSTSPIEDIENA MAZGĀTĀJS KÄRCHER K 3, 1600 W
Mobilā lietotne Home & Garden
Kärcher Home & Garden mobilā lietotne padara jūs par tīrīšanas ekspertu. Izmantojiet Kärcher plašo zinātību, lai sasniegtu izcilus tīrīšanas rezultātus. Ērts visaptverošs serviss - visa informācija par ierīci, tās lietojumprogrammu un mūsu servisa portālu.
Regulējama augstuma teleskopiskais rokturis
Ērtam tīrīšanas augstumam. Pilnībā salokāms ērtai uzglabāšanai.
Tīrīšanas šķīdums ar ietilpību
Tīrs un ērts - mazgāšanas līdzekļa tvertni var noņemt, lai to uzpildītu. Praktiskā tīrīšanas līdzekļa tvertne atvieglo tīrīšanas līdzekļu lietošanu. Kärcher mazgāšanas līdzekļi palielina efektivitāti, aizsargā un uztur virsmu.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AUGSTSP. MAZGĀTĀJS K 3 (1.601-888.0)