BETONA SKRŪVE 10X100 (12.5X100)RUSPERT25
€17,07
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | EASY-FIX |
|---|---|
| Garums | 100 mm |
| Diametrs | 10 mm |
| Pārklājums | Ruspert |
| Vienību skaits iepakojumā | 25 |
| Produkta veids | Betona skrūve |
| Zīmols | Easy Fix |
| 0 € uz pakomātu | Skrūvgriezis Makita E-13524, 10 cm, 6 gab. |
| Parastā cena | Griezes momenta atslēga Vorel 57350, 465 mm |
| Svītrkods | 502620871 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: BETONA SKRŪVE 10X100 (12.5X100)RUSPERT25