Produkta informācija
| Ražotājs | ELECTRALINE |
|---|---|
| Materiāls | Plastmasa |
| Iekšējais diametrs | 16 mm |
| Ārējais diametrs | 16 mm |
| Izturība pret UV stariem | Nē |
| Produkta veids | Caurule |
| Zīmols | Electraline |
| Daudzums iepakojumā | 5 m |
| Krāsa | Melna krās. |
| Svītrkods | 502089268 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: CAURULE GOFR. EBC D16/5M AR VA