CAURULE GOFR. PVC RKGSP 20 AR STIEP.10M
€2,75
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | AKS ZIELONKA |
|---|---|
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Iekšējais diametrs | 14.9 mm |
| Ārējais diametrs | 20 mm |
| Izturība pret UV stariem | Jā |
| Produkta veids | Caurulītes |
| Zīmols | Aks Zielonka |
| Modelis | RKGSP 20 |
| Daudzums iepakojumā | 10 m |
| Krāsa | Melna krās. |
| Papildus informācija | Garums: 10 m. Karstumizturīgs: no -5°C līdz +60°C. Triecienizturība: 750 N / 5 cm. Iekšējais diametrs: 14.1 mm. Ārējais diametrs: 20 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 501715425 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: CAURULE GOFR. PVC RKGSP 20 AR STIEP.10M