Produkta informācija
| Ražotājs | FISKARS |
|---|---|
| Cirvja pielietojums | Skaldīšanas |
| Garums | 40 cm |
| Svars | 0.73 kg |
| Darba daļu materiāls | Koks |
| Produkta veids | Cirvji |
| Zīmols | Fiskars |
| Cirvja galvas svars | 0.58 kg |
| Kāta materiāls | Koks |
| Papildus informācija | Kopējais svars: 0.73 kg |
| Izcelsmes valsts | Somija |
| Svītrkods | 502071984 |
CIRVIS FISKARS N7, SKALDĪŠANAS, 400 MM, 0.58 KG
Norden kapāšanas cirvis N7 ir iedvesmojies no Ziemeļvalstu cirvju izgatavošanas tradīcijām un ir neliels universāls cirvis, kas paredzēts kapāšanai un malkas ciršanai. Cirvja rokturis ir izgatavots no smalki apstrādāta hikorija koka, kas cirvim piešķir dabisku izskatu un sajūtu. Taču tas ir arī praktiski nesalaužams, pateicoties inovatīvajai FiberComp™ aizsardzībai pret pārsitieniem. Norden N7 ir izgatavots Somijā, un tas apvieno izturību ar perfekti sadalītu svaru, uzlabotu asmens ģeometriju un īpaši asu asmeni, lai maksimāli uzlabotu jūsu sniegumu.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: CIRVIS NORDEN N7