DEK.KER.S.F.DOVERGRAPHITEGEO30.8X60.8(6)
€4,42
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | TUBADZIN |
|---|---|
| Garums | 60.8 cm |
| Platums | 30.8 cm |
| Biezums | 1 cm |
| Flīžu tips | Keramika |
| Flīžu mērķis | Sienas |
| Produkta veids | Flīzes |
| Zīmols | Tubadzin |
| Kolekcija | Dover |
| Modelis | Graphite |
| Formāts | 30 x 60 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.12 |
| Piemērots izmantošanai ārā | Nē |
| Flīžu virsma | Matēts |
| Flīžu modelis | Ar rakstu |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Nē |
| Izturība pret salu | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Uzmanību! | Pirms flīžu līmēšanas ieteicams pārbaudīt toni, ražošanas partiju un kvalitāti. Ieteicams ņemt vērā piegādātāja ieteikumus un norādījumus uz iepakojuma. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502173639 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: DEK.KER.S.F.DOVERGRAPHITEGEO30.8X60.8(6)