DURVIS MISTRAL41F Z/A SAD 24M32SM CAURSP
€22,24
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | ABB |
|---|---|
| Materiāls | Plastmasa |
| Krāsa | Caurspīdīga krās. |
| Zīmols | - |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP41 |
| Augstums | 435 mm |
| Platums | 320 mm |
| Dziļums | 108 mm |
| Svītrkods | 502083509 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: DURVIS MISTRAL41F Z/A SAD 24M32SM CAURSP