Produkta informācija
| Ražotājs | BOSCH GREEN |
|---|---|
| Svars | 0.53 kg |
| Jauda | 1800 W |
| Gaisa plūsmas caurlaidība | 200 - 500 l/min |
| Darba temperatūra | 50 - 600 °C |
| Produkta veids | Pūtējs |
| Zīmols | Bosch Green |
| Modelis | UNIVERSALHEAT 600 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Iespēja izvēlēties temperatūras un gaisa plūsmas variantus |
| Izcelsmes valsts | Rumānija |
| Svītrkods | 502050315 |
- Temperatūras iestatījumi un noņemams siltuma vairogs padara instrumentu daudzpusīgāku
- Sildelements nodrošina ātru uzsilšanu un vienmērīgu siltuma sadalījumu
- Triju stāvokļu ieslēdzējs ļauj izvēlēties temperatūras un gaisa plūsmas variantus
- Instrumenta aizmugurē ir neslīdoša gumijas virsma novietošanai
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: FĒNS UNIVERSALHEAT 600